تيم طراحي و اجراي شبكه
سرعت رشد بهره گيري از دستگاههاي هوشمند با گسترش كاربرد فناوري اطلاعات در سازمان‌ها و موسسات، ميزان استفاده از شبكه‌هاي درون و برون سازماني را به شكل چشم‌گيري افزايش داده است. با افزايش تقاضا براي اين خدمات و پيشرفت امكانات فني براي ارايه‌ي آن، موسسات و سازمان‌هاي داخلي بسياري تاكنون براي برخورداري از خدمات آموزشي، پشتيباني و مشاوره اي به ما مراجعه كرده اند، كه در اين ميان بهره گيري از خدمات مشاوره اي و آموزشي از اولويت بسيار بالائي برخوردار بوده است.
موسسه عصر شبکه با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه فن آوری اطلاعات به سازمانها، مراکز خصوصی و دستگاههای دولتی تاسيس گرديد. اين موسسه با بر خورداری از تجربه و دانش متخصصين مورد تائيد شرکتهای بين المللی نظير مايکروسافت و سيسکو به عنوان يک گروه توانمند در اجرای پروژه ها، گام های بزرگی در جهت خدمت به جامعه انفورماتيک برداشته است.
با بررسي سوابق مشتريان خود دريافته است كه بسياري از اين نيازها در زمينه طراحي و اجرا مي باشد، و با تشكيل كارگروهي در اين راستا ، تيمي از متخصصان شبكه براي ارايه‌ي خدمات گسترده و كارآمد در زمينه‌ي طراحي، اجرا و راه‌اندازي شبكه‌ تربيت كرده است.
اين تيم به منبع علمي مدرسان كارآزموده ما متصل است و از بهترين محصلين موسسه با سابقه فعاليت چندين ساله در بسياري از مجموعه هاي دولتي و خصوصي تشكيل و با جذب نيروهاي جوان تر و آموزش آنها به سمت گسترش خدمات خود گام برمي دارد.
مهم‌ترين فعاليت‌هاي مجموعه در زمينه‌ي خدمات شبكه را مي‌توان به صورت موارد زير برشمرد:

خدمات تخصصی شبکه

    طراحي و اجراي زيرساخت شبكه‌هاي ساده و پيشرفته درون و برون سازماني   Cable   و Wire-less  .
    طراحي، نصب و راه‌اندازي شبكه‌هاي پيشرفته براساس سيستمهاي ارتباطي CISCO   ؛
    طراحي و پياده سازي سرويسهاي كاربردي براساس سيستمهاي MICROSOFT   ؛
    Active Directory, DNS, DHCP, ICS,NAT, RAS, VPN, FTP Server, Web server, Mail Server, ISA Server, Firewall, Cache Server, File Server,Print Server, DFS
    طراحي و بررسي شبكه از نظر امنيت و ارايه‌ي راهكارهاي امنيت اطلاعات در شبكه
    مؤسسه عصرشبکه آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها به صورت موردی و يا قرار دادی است. برای کسب اطلاعات بيشتر با واحد خدمات و پشتيبانی تماس برقرار نمائيد.