شركت عصرشبکه پایا در سال 1378 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات(تامین تجهیزات كامپیوتر و تجهیزات شبکه و تعمیرات سخت افزار،راه اندازی شبکه و مشاوره، آموزش دوره های تخصصی شبکه و راه اندازی سرویس مجازی(از راه دور)) تاسیس گردید و راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور كسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در كشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است . همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر كشور می باشد . هم اكنون این مجموعه شامل 7 واحد جداگانه طراحی و اجرای شبکه های كامپیوتری ، سخت افزار ، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری ، نرم افزار، خدمات وب (طراحی و بهینه سازی) ،مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی، تامین نیروی متخصص می باشد و با گردآوری این بخشها تحت نامی یکسان سعی در ارائه كامل خدماتIT به سازمان ها و نهادهای دولتی ، شركتهای خصوصی و اشخاص دارد . بالا بردن كیفیت كارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاكم در دنیا، امری نیست كه به طور اتفاقی حاصل گردد . دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در كار است، نگرشی كه به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شركت عصر شبکه پایا و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است . امید است كه از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

معرفی شرکت

خدمات اجرای شبکه

این شركت در زمینه كلیه خدمات اجرای شبکه های كامپیوتری به شرح ذیل آماده ارائه خدمات می باشد ، كلیه خدمات به صورت موردی و یا قرارداد مشاوره ، طراحی و اجرا قابل ارائه می باشد.
* طراحی ، اجرا ، پشتیبانی شبکه های محلی ،برق اضطراری و مخابرات
* طراحی و اجرای مراكزداده (Datacenter)
* مشاوره و پیاده سازی انواع شبکه های LAN WAN
* مشاوره ، طراحی و اجرای امنیت شبکه

سرویس، نگهداری و تعمیرات تجهیزات رایانه ای

شركت عصر شبکه پایا از سال اول تاسیس، خدمات و پشتیبانی شبکه و كامپیوتر را در مراكز مختلف آغاز و تا امروز نیز منشاء خدمات مثبت و متنوع در این زمینه بوده است. بسیاری از مجموعه های طرف قرارداد با وجود دشواری ها و فراز و نشیب هایشان در بخش انفورماتیکی خود ، بارها این شركت را تنها گزینه جهت حل مشکلات خود ارزیابی نموده اند. ثبت مراحل سرویس نگهداری(از درخواست مشتری، تا حل مشکل) جهت گزارش گیری و برنامه ریزی مدیریتی، از اقدامات نوین بخش پشتیبانی سخت افزار محسوب می گردد. نحوه ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری، اعزام كارشناس، تلفنی، ریموتی، نیروی مستقر در محل كارفرما و در مورد پروژه های بزرگ اعزام تیم در محل می باشد. این شركت در زمینه كلیه خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری حوزه فناوری اطلاعات شامل امور سخت افزار و نرم افزار و شبکه های كامپیوتری به شرح ذیل آماده ارائه خدمات می باشد ، كلیه خدمات به صورت موردی و یا قرارداد پشتیبانی قابل ارائه می باشد.
* سرویس ،نگهداری و تعمیرات تجهیزات رایانه ای: سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه
* انجام سرویس های دوره ای جهت كاهش خرابی های احتمالی
* پشتیبانی فنی سرورهای SuperMicro , HP , Dell, Asus
* تهیه و تدوین شناسنامه تجهیزات كامپیوتری
* تعمیرات تخصصی قطعات كامپیوتری و لپ تاپ ، پرینتر ، اسکنر ، لپ تاپ
* استفاده از نیروهای مقیم جهت خدمات پشتیبانی

بازرگانی و فروش

* فروش قطعات كامپیوتر و لپ تاپ
* فروش آنتی ویروس
* تامین كننده كلیه تجهیزات شبکه اكتیو و پسیو
* فروش انواع بردهای هوشمند ، انواع پرده های نمایش در سایزهای مختلف همراه با كلیه ی تجهیزات كمک آموزشی
* تامین و راه اندازی انواع تجهیزات فعال (ACTIVE) و غیر فعال (PASSIVE) شبکه از قبیل انواع سوئیچ، روتر،فایروال، UPS و... با برندهای معتبر
* فروش انواع تجهیزات جانبی كامپیوتر و لپ تاپ، پرینتر و اسکنر

پشتیبانی و تامین نیروی متخصص

* تامین نیروی انسانی تمام وقت در جهت انجام فعالیت های تخصصی درون سازمانی
* ارائه راهکارهای مدیریتی نیروی انسانی در حوزه IT
* تامین نیروی انسانی پاره وقت متخصص در جهت انجام فعالیت های تخصصی درون سازمانی و برون سازمانی

نرم افزار و خدمات وب

* برنامه نویسی سفارش مشتری
* ارائه خدمات نگهداری وب سایت
* بهینه سازی و سئو وب سایت
* راه اندازی ویدئو كنفرانس
* راه اندازی آموزش مجازی (از راه دور)
* پیاده سازی سیستم مدیریت آموزش LMS
* سیستم جامع تعمیرات و نگهداری ( PM )

آدرس : تهران سیدخندان ابتدای سهروردی شمالی خیابان موزه پلاک ۲۶
تلفن : ۶-۸۸۷۳۵۸۴۵ 
-۰۲۱
فکس : ۸۸۵۱۶۲۱۲ -۰۲۱
ایمیل : info@ern-co.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه عصر شبکه پایا می‌باشد.