A S R E S H A B A K E H

Loading

CCIE Enterprise Infrastructure Certification Program

این دوره بالاترین سطح آموزشی سیسکو در ارتباط با تکنولوژی های امنیت در شبکه های کامپیوتری می باشد. داوطلبانی که موفق به گذراندن آزمون عملی این دوره می شوند افرادی هستند که توانایی پیاده سازی پیچیده ترین و تخصصی ترین سناریو های شبکه و امنیت در مقیاس بسیار بزرگ را دارند. این افراد تجربه و تخصص بسیاربالایی در عیب یابی أنواع سرویس های شبکه دارند.

در میان مدارک شناخته شده و مورد احترام تخصصی٬ CCIE با قاطعیت تمام به دنیا اعلام می کند که شما می دانید که در رابطه با چه چیزی دارید صحبت می کنید. علاوه بر آن قبولی در آزمون عملی CCIE برای شما یک مدرک کاملا تخصصی در برخواهد داشت که بدون اغراق از بزرگترین موفقیت های مسیر تخصصی و کاریتان خواهد بود.

هر روز نرم افزارها ، شبکه و زیرساخت ها بیشتر و بیشتر به هم متصل و پیوسته می شوند. برنامه های کاربردی تجربیات وآمار جدید و مفیدی را ارائه می دهند ، و با استفاده از شبکه های مبتنی بر هدف (intent-based) ، سازمان ها می توانند از اتوماسیون برای توزین و امنیت زیرساخت های شبکه خود استفاده کنند.

با داشتن مدرک CCIE Security ، فرصت های شما برای کمک به حداکثر رساندن این پتانسیل بی حد و حصر خواهد بود. یک نظر سنجی در رابطه با ارتباط این نوع مدارک و داشتن اعتماد بنفس از بسیاری از مدیران مسئول استخدام انجام شده و ۷۱٪ از آنها تایید کرده اند که داشتن این گونه مدارک اعتماد به نفس متقاضیان کار را نسبت به توانایی های شان افزایش می دهد.

سیسکو استاندارد دوره CCIE Security را طوری طراحی کرده تا به شما کمک کند خود را به عنوان یک لیدر تخصصی در دنیای همیشه در حال تغییر تکنولوژی های امنیت شبکه قرار دهید. دامنه این دوره دربرگیرنده تکنولوژی های اصلی امنیت شبکه می باشد و تایید کننده تمامی مهارت های شما در شبکه های پیچیده سازمانی از برنامه ریزی و طراحی گرفته تا عملیاتی و بهینه سازی می باشد.

CCIE Security certification

جهت دریافت مدرک CCIE شما در دو آزمون باید موفق به کسب نمره قبولی بشوید:

  • آزمون اول همان آزمون اصلی مربوط به دوره CCNP Security می شود که با نام SCOR(350-701) شناخته می شود.
  • آزمون دوم یک امتحان عملی ۸ ساعته می باشد که توسط شرکت سیسکو برگزار می شود. این آزمون از سخت ترین امتحانات شناخته شده در زمینه فناوری اطلاعات شناخته می شود.

باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی آزمون های مربوط به دوره های سیسکو به غیر از آزمون عملی دوره CCIE توسط شرکت VUE برگزار می شود و آزمون عملی ۸ ساعته سیسکو تنها امتحانی هست که توسط خود سیسکو برگزار شده و مراکز برگزاری آزمون در دنیا بسیار محدود هستند و تنها در بعضی از کشورها مرکز ثابت آزمون وجود دارد. در بعضی از کشورها هم مراکز موبایل آزمون وجود دارد که ممکن است در زمان های محدودی این آزمون را برگزار نمایند.