A S R E S H A B A K E H

Loading

در این صفحه تمام اطلاعات مربوط به عصرشبکه و همچنین کلیه شرایط و قوانین در مورد خدمات مجموعه ذکر شده است. ورورد کاربران به وبسایت عصرشبکه http://ern-co.com  ثبت نام، استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط عصرشبکه پایا و همچنین ثبت سفارش در هر زمان، نشانه آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات عصرشبکه از سوی کاربر است. بنابرین خواهشمند است جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی عصرشبکه، تمام شرایط و قوانین را با دقت مطالعه فرموده و در صورت ایجاد هرگونه ابهام، آن را با مشاوران عصرشبکه پایا در میان بگذارید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های عصرشبکه پایا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متقابلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. سفارش‌دهنده متعهد می‌گردد اطلاعات موجود در سفارش خود را بر اساس قوانین مصوب و عرف جمهوری اسلامی ایران ارائه نماید. در غیر این صورت مسئولیت، متوجه خود سفارش‌دهنده خواهد بود.

توجه داشته باشید، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین ذکر شده، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های عصرشبکه در آینده، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی شده و از شما انتظار می‌رود به عنوان یکی از کاربران عصرشبکه پایا در صورت استفاده مستمر از سایت، پذیرای هرگونه تغییری باشید. 

مشتری یا کاربر

شما می‌توانید با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام، به عنوان یکی از کاربران سایت عصرشبکه پایا، به ثبت سفارش و یا استفاده از خدمات مجموعه اقدام کنید.

ارتباطات الکترونیکی

شما هنگام استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات عصرشبکه، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و با مجتمع عصرشبکه پایا از طریق سایت، ایمیل و تلگرام در ارتباط هستید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که عصرشبکه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد عصرشبکه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه عصرشبکه را در پروفایل خود لغو کنند.

محتوا

عصرشبکه نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا، از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است عصرشبکه تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط عصرشبکه دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. وب ‏‌سایت عصرشبکه هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت عصرشبکه تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. سایت عصرشبکه ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد. کلیه محتویات سایت عصرشبکه پایا شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت عصرشبکه پایا تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ‏عصرشبکه پایا خود را مکلف می‌داند‏ در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

قوه قهریه

تمامی شرایـط و قوانیـن ذکر شده، در شرایـط عادی قابل اجـرا است و در صورت بروز هـرگونه از موارد قوه قهریه، عصرشبکه پایا هیـچ‌گونه مسئولیتـی ندارد. ‏عصرشبکه پایا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.